ژانر‌ها: تاریخی

سریال Poong the Joseon Psychiatrist 2022 | پونگ روانپزشک چوسان زیرنویس فارسی

سریال Poong the Joseon Psychiatrist 2022 | پونگ روانپزشک چوسان

توانایی های افسانه ای یو سه پونگ (Kim Min Jae) به عنوان یک پزشک در کاخ سلطنتی به خوبی شناخته شده است. با این وجود، زمانی که دست داشتن او در یک توطئه علیه خانواده سلطنتی آشکار شد، از دربار سلطنتی اخراج شد. او به روستای عجیب، اما زیبا، گیسو نقل مکان می کند و در آنجا شروع به کار می کند.او در آنجا با کیه جی هان(Kim Sang Kyung) ، پزشک قدیمی بدخلق روستای سوراک با قلب طلا آشنا می شود. پس از برخورد با یو سه پونگ، کی جی هان انگیزه پیدا می کند تا دکتر جوان را به فردی تبدیل کند که قلب ها را شفا می دهد.

فصل 1 قسمت 12 اضافه شد

دانلود سریال بازرس مخفی سلطنتی جوی Secret Royal Inspector Joy زیرنویس فارسی

دانلود سریال بازرس مخفی سلطنتی جوی Secret Royal Inspector Joy

را یی ایون (Ok Taec Yeon) می خواست یک فروشگاه پیراشکی در خارج از پایتخت باز کند. او فردی تنبل و راحت طلب است اما در عین حال هوش بالایی دارد و این باعث می شود در آزمون قصر قبول و سپس به عنوان بازرس مخفی سلطنتی منصوب شود. در آنجا او دستورات مخفیانه ای برای انجام ماموریت ها دریافت می کند که استان های محلی را برای افشای فساد بازرسی می کند.

فصل 1 قسمت 16 اضافه شد

دانلود سریال The Red Sleeve | سر آستین قرمز زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Red Sleeve | سر آستین قرمز

در نیمه اول دهه 1700 در کره، یی سان(Lee Jun Ho) یک شاهزاده جوان آرام و کمال دوست است. قتل پدرش و پس از آن مرگ پدربزرگش - پادشاه ظالم و بی رحم فعلی که مسئول مرگ پدر یی سان است - او را در موقعیتی قرار می دهد که تاج و تخت را به دست گیرد. او تصمیم گرفته است که به یک پادشاه خیرخواه تبدیل شود که در نهایت قانون را اصلاح کند، اما نحوه کشته شدن پدرش از نظر عاطفی به او آسیب زده است.

فصل 1 قسمت 17 اضافه شد

دانلود سریال The King of Tears Lee Bang Won | پادشاه اشک لی بانگ وون زیرنویس فارسی

دانلود سریال The King of Tears Lee Bang Won | پادشاه اشک لی بانگ وون

اثری که به شخصیت لی بنگ وون، رهبری که رهبری تاسیس کشور را بر عهده داشت، نور تازه ای می اندازد. سریال داستان زندگی تائجونگ یی بانگ وون، سومین پادشاه سلسه چوسان را روایت می کند…

فصل 1 قسمت 32 اضافه شد

دانلود سریال The King’s Affection | علاقه پادشاه زیرنویس فارسی

دانلود سریال The King’s Affection | علاقه پادشاه

سریال علاقه پادشاه ؛ وقتی همسر ولیعهد دوقلو به دنیا می آورد ، دوقلوها نشانه ای شوم محسوب می شوند و دستور کشتن دختر صادر می شود. ملکه برای نجات فرزندش ، او را مخفیانه به بیرون قصر می فرستد. چند سال بعد ، پسر دوقولو لی هوی بر اثر تصادف ناگواری می میرد. مادر برای پنهان کردن مرگ پسر ، دختر را باز می گرداند و او را در نقش شاهزاده لی هوی بزرگ می کند. لی هوی سرانجام ولیعهد می شود. لی هوی از ترس اینکه هویت واقعی اش فاش نشود.

فصل 1 قسمت 20 اضافه شد

دانلود سریال پاچینکو Pachinko زیرنویس فارسی

دانلود سریال پاچینکو Pachinko

این حماسه گسترده بر اساس پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز، امیدها و رویاهای یک خانواده مهاجر کره‌ای را در چهار نسل به تصویر می‌کشد که در تلاشی تسلیم‌ناپذیر برای بقا و رشد، وطن خود را ترک می‌کنند.

فصل 1 قسمت 8 اضافه شد