ژانر‌ها: ترسناک

دانلود سریال Monstrous 2022 | هیولا زیرنویس فارسی

دانلود سریال Monstrous 2022 | هیولا

یک داستان هیجان انگیز ماوراء طبیعی درباره باستان شناسان که از یک راز عجیب پرده برداری می کنند. مجسمه غول پیکر بودا در یک شهر کوچک روستایی کشف شد. شهردار معتقد است که این شهر را به یک جاذبه گردشگری بزرگ تبدیل خواهد کرد. با این حال، یک فاجعه شروع به رشد می کند. نفرینی چند صد ساله از مجسمه رها می شود و شروع می کند به خوردن روح مردم و غیرانسان ساختن آنها. جونگ کی هون، به عنوان باستان شناس، تلاش می کند تا حقیقت را در پس پدیده ماوراء الطبیعه جستجو کند.

فصل 1 قسمت 6 اضافه شد

دانلود سریال زادگاه Hometown زیرنویس فارسی

دانلود سریال زادگاه Hometown

داستان در یک شهر روستایی کوچک در سال 1999 اتفاق می افتد ، جایی که حدودا ده سال پیش یک حمله تروریستی در آن رخ داد. در سال 1989 ، تروریست جو کیونگ هو پس از تحصیل در ژاپن به کره جنوبی بازگشت و گاز سارین را در ایستگاه قطار در زادگاه خود رها کرد و مسافران را کشت و پس از تحویل خود به حبس ابد محکوم شد. دخترش ، جو جه یونگ ، فرستاده می شود تا با عمه اش ، خواهر کوچکتر کیونگ هو ، جو یونگ هیون زندگی کند.

فصل 1 قسمت 12 اضافه شد

دانلود سریال شادی Happiness زیرنویس فارسی

دانلود سریال شادی Happiness

ماجرا در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد. نوع جدیدی از ویروس کشنده در سرتاسر شهر پخش شده و بیماری های عفونی به امر عادی تبدیل شده است. در آپارتمانی تازه ساخت که مردم از طبقات اجتماعی مختلف در آن زندگی می کنند، بخاطر ترس از ویروس و درگیری طبقات مختلف حالا بسته شده است. ساکنان مجبورند برای مسکن جدید هزینه کنند و زنده بمانند.

فصل 1 قسمت 12 اضافه شد