ژانر‌ها: فانتزی

دانلود سریال Connect 2022 زیرنویس فارسی زیرنویس فارسی

دانلود سریال Connect 2022 زیرنویس فارسی

در سریال اتصال : مردی را می ربایند و گروهی از قاچاقچیان اعضای بدن انسان یکی از چشم های او را در می آورند. چشم او به بدن یک قاتل زنجیره ای پیوند زده می شود و حالا تصاویر قتل های وحشتناک این قاتل به صورت الهاماتی دربرابر صاحب اصلی چشم پدیدار می شوند..

فصل 1 قسمت 6 اضافه شد

دانلود سریال Alchemy of Souls: Light and Shadow 2022 زیرنویس فارسی زیرنویس فارسی

دانلود سریال Alchemy of Souls: Light and Shadow 2022 زیرنویس فارسی

جانگ اوک از مرگ بازمی گردد و سه سال بعد، داستان جادوگران از نو باز می شود. جانگ اوک به شکارچی تبدیل می شود که یک زن جوان، زندانی در خانه خود، به دنبال کمک او برای بازپس گیری آزادی خود می شود.

فصل 2 قسمت 10 اضافه شد

دانلود سریال The Sound of Magic 2022 | صدای جادو زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Sound of Magic 2022 | صدای جادو

یون آه یی دانش آموزی دبیرستانی است که با خواهر کوچکش زندگی می کند و برای گذران زندگی کاری پاره وقت انجام می دهد. پدر و مادر اوبه دلیل بدهی های زیاد فرار کرده اند. با این حال او در درس هایش نمره های بالایی کسب می کند. او با جادوگری آشنا می شود.

فصل 1 قسمت 6 اضافه شد

دانلود سریال The Golden Spoon 2022 | قاشق طلایی زیرنویس فارسی

دانلود سریال The Golden Spoon 2022 | قاشق طلایی

دانش آموزی دبیرستانی به نام لی سونگ چون در خانواده ای فقیر زندگی می کند. یک روز پیرزنی مرموز سر راه او قرا می گیرد و او را ترغیب می کند تا قاشق طلایی را بخرد. این قاشق می تواند زندگی و آینده او را تغییر دهد، چون او می تواند جای خود را با یک نفر از هم سن و سال هایش برای همیشه عوض کند.

فصل 1 قسمت 16 اضافه شد

دانلود سریال Monstrous 2022 | هیولا زیرنویس فارسی

دانلود سریال Monstrous 2022 | هیولا

یک داستان هیجان انگیز ماوراء طبیعی درباره باستان شناسان که از یک راز عجیب پرده برداری می کنند. مجسمه غول پیکر بودا در یک شهر کوچک روستایی کشف شد. شهردار معتقد است که این شهر را به یک جاذبه گردشگری بزرگ تبدیل خواهد کرد. با این حال، یک فاجعه شروع به رشد می کند. نفرینی چند صد ساله از مجسمه رها می شود و شروع می کند به خوردن روح مردم و غیرانسان ساختن آنها. جونگ کی هون، به عنوان باستان شناس، تلاش می کند تا حقیقت را در پس پدیده ماوراء الطبیعه جستجو کند.

فصل 1 قسمت 6 اضافه شد

دانلود سریال عاشقان آسمان سرخ Lovers of the Red Sky زیرنویس فارسی

دانلود سریال عاشقان آسمان سرخ Lovers of the Red Sky

یک روز ، او با ها رام (Ahn Hyo Seop) ، ستاره شناس که سرنوشت او برعکس اوست ، آشنا می شود: اگرچه او بینا به دنیا آمد ، اما در یک تصادف در دوران کودکی بینایی خود را از دست داد. او دارای یک استعداد شگفت انگیز است صرف نظر از این واقعیت که او نابینا است ، هنوز می تواند با ردیابی حرکت آسمان در شب آینده را بخواند. هونگ چون کی عاشق ها رام می شود و مصمم است که قلب او را به دست آورد. اما این دو نفر به وسوسه های دربار سلطنتی کشانده شده اند ، به ویژه در مورد دو شاهزاده ، شاهزاده ی دارای روحیه آزاد و یانگ میونگ و شاهزاده جو ، هیانگ ظالمانه و نقشه کش-مردی که آرزو دارد پادشاه بعدی چوسون شود….

فصل 1 قسمت 16 اضافه شد

دانلود سریال عشق در سیاه چاله Love in Black Hole زیرنویس فارسی

دانلود سریال عشق در سیاه چاله Love in Black Hole

سریال عشق در سیاه چاله؛ داستان درباره دانشجویی به نام یون ها را روایت می کند ، که روزی نامه ای عاشقانه و ناشناس را از یک حفره عجیب که در سقف اتاق او ظاهر می شود، دریافت می کند...

فصل 1 قسمت 12 اضافه شد

دانلود سریال اهل جهنم Hellbound زیرنویس فارسی

دانلود سریال اهل جهنم Hellbound

در این سریال مردم با پدیده ای ماوراطبیعی مواجه می شوند، آنها پیش‌بینی‌هایی درباره زمان مرگشان می‌شنوند. وقتی آن زمان فرا می رسد، فرشته مرگ در مقابل آنها ظاهر می شود و آنها را می کشد. جونگ جین سو رئیس مذهب جدید Saejinrihwe است.

فصل 1 قسمت 6 اضافه شد

دانلود سریال شادی Happiness زیرنویس فارسی

دانلود سریال شادی Happiness

ماجرا در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد. نوع جدیدی از ویروس کشنده در سرتاسر شهر پخش شده و بیماری های عفونی به امر عادی تبدیل شده است. در آپارتمانی تازه ساخت که مردم از طبقات اجتماعی مختلف در آن زندگی می کنند، بخاطر ترس از ویروس و درگیری طبقات مختلف حالا بسته شده است. ساکنان مجبورند برای مسکن جدید هزینه کنند و زنده بمانند.

فصل 1 قسمت 12 اضافه شد

دانلود سریال دکتر روح The Ghost Doctor زیرنویس فارسی

دانلود سریال دکتر روح The Ghost Doctor

این سریال در مورد دو پزشک می باشد که هر کدام از نظر مهارت و شخصیت، تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارند؛ تا اینکه یک روز روح این دو پزشک جابجا میشود. چا یانگ مین یک پزشک نابغه است، با مهارت های عالی در جراحی، اما متکبر و خودخواه است. یک روز او درگیر تصادف می شود و به همین دلیل روح او بدن پزشک دیگری به نام سونگ تاک را تسخیر می کند. این دو پزشک کاملاً متضاد هستند، با شخصیت ها و توانایی های پزشکی متضاد.

فصل 1 قسمت 16 اضافه شد