ژانر‌ها: هیجان انگیز

دانلود سریال اسپین آف نقاب Moebius: The Veil زیرنویس فارسی

دانلود سریال اسپین آف نقاب Moebius: The Veil

داستان درباره زمانیه که مامور سئو سو یون از چین برمیگرده و درگیر یکسری مسائل خطرناک با مامور جانگ چان وو میشن...

قسمت 2 اضافه شد

دانلود سریال پاشنه بلند Kill Heel زیرنویس فارسی

دانلود سریال پاشنه بلند Kill Heel

در جریان مبارزات قدرت رقابتی میزبانان تلویزیون برای خرید خانه، سه میزبان با آرزوهای شدید برای دستیابی به موفقیت و کسب شهرت در زمینه صنعت با یکدیگر رقابت می کنند. وو هیون به عنوان مجری برنامه خرید خانگی کار می کند. کارنامه او به عنوان مجری برنامه خرید نه خوب است و نه بد. او در آرزوی تبدیل شدن به برترین مجری برنامه خرید است، اما سقوط در یک گودال بی انتها را تجربه می کند. این او را به تغییر سوق می دهد.

فصل 1 قسمت 14 اضافه شد

دانلود سریال بازرس کو Inspector Koo زیرنویس فارسی

دانلود سریال بازرس کو Inspector Koo

این درام کمدی حول و حوش کو کیونگ یی (Lee Young Ae)، که قبلا یک افسر پلیس بوده، اما اکنون به عنوان بازرس بیمه و کارآگاه خصوصی کار می کند، است. کو کیونگ یی، زن باهوشی که به جای آوردن عدالت به جهان، پرونده های سرد را برای هیجان شکافتن پرونده حل می کند. او به طرز شگفت آوری حقیقت را در پشت هر پرونده پیدا می کند. حالا او سعی می کند یک قاتل زن زنجیره ای را، دانشجوی می باشد و یک پرونده قتل تصادفی را برای کلاهبرداری از پول بیمه اش طراحی کرده، دستگیر کند. نکته قابل توجه سریال بازگشت لی یونگ ئه بعد از گذشت 4 سال و نیم با نقش اصلی است.

فصل 1 قسمت 12 اضافه شد

دانلود سریال زادگاه Hometown زیرنویس فارسی

دانلود سریال زادگاه Hometown

داستان در یک شهر روستایی کوچک در سال 1999 اتفاق می افتد ، جایی که حدودا ده سال پیش یک حمله تروریستی در آن رخ داد. در سال 1989 ، تروریست جو کیونگ هو پس از تحصیل در ژاپن به کره جنوبی بازگشت و گاز سارین را در ایستگاه قطار در زادگاه خود رها کرد و مسافران را کشت و پس از تحویل خود به حبس ابد محکوم شد. دخترش ، جو جه یونگ ، فرستاده می شود تا با عمه اش ، خواهر کوچکتر کیونگ هو ، جو یونگ هیون زندگی کند.

فصل 1 قسمت 12 اضافه شد

دانلود سریال وکیل دکتر Doctor Lawyer زیرنویس فارسی

دانلود سریال وکیل دکتر Doctor Lawyer

هان یی هان جراحی بسیار ماهر و توانا و یک عمل جراحی زندگی او را تغییر می دهد. به نظر خودش عمل خوبی انجام داده بود اما بیمار فوت می کند و مجوز پزشکیش باطل می شود. او 4 سال بعد به عنوان وکیل متخصص در دعاوی پزشکی حضور می یابد. او در کارش انصاف را رعایت می کند و از طری در تلاش است دلیل و اسناد پرونده خود را جمع آوری کند. در این حین با دادستانی مواجه می شود که از خانواده شخص فوت شده بدست خودش است.

فصل 1 قسمت 16 اضافه شد

دانلود سریال کیمرا Chimera زیرنویس فارسی

دانلود سریال کیمرا Chimera

در سال 1984 یک انفجار رخ می دهد و به دنبال آن قتل های زنجیره ای اتفاق می افتد که به حادثه کیمرا معروف است. حالا سی و پنج سال بعد و در سال 2019 همان اتفاقات دوباره تکرار می شود. کیمرا هیولایی در اسطوره یونانی با سر شیر، بدن مانند بز و دم مانند مار که آتش را از گلویش پرتاب می کند. از طرفی کارگاهی به نام جان هوان، جنایتکاری به نام یو جین و یک جراح به نام جونگ یوب را دنبال می کند که باعث می شود رازهای بین دو پرونده کشف شود.

فصل 1 قسمت 16 اضافه شد

دانلود سریال کافه مینامدانگ Cafe Minamdang زیرنویس فارسی

دانلود سریال کافه مینامدانگ Cafe Minamdang

نام هان جون (Seo In Guk) قبلا کارآگاه است که اکنون به عنوان یک کلاهبردار کار می کند. او برای کلاهبرداری هایش خود را به عنوان یک فالگیر در می آورد و کافه فالگیر مینامدانگ را اداره می کند. او با ظاهر ظاهری جذاب و مهارت صحبت کردنش مشتریان را جذب می کند. او برای پول از مشتریانش کلاهبرداری می کند، اما درگیر پرونده های آنها نیز می شود و به حل آنها کمک می کند. او حتی خدمات مختلفی را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

فصل 1 قسمت 18 اضافه شد

دانلود سریال بولگاسال: روح‌ های جاودان Bulgasal: Immortal Souls زیرنویس فارسی

دانلود سریال بولگاسال: روح‌ های جاودان Bulgasal: Immortal Souls

جاودانه ای انتقام‌محور که از بدو تولد نفرین شده اند و از مرگ معاف هستند،آنها برای بازپس‌گیری روح خود و پایان دادن به یک انتقام 600 ساله تلاش می‌کند. دان هال (Lee Jin Wook) 600 سال پیش یک انسان بود. در حالی که او مأموریت خود را به عنوان یک افسر نظامی برای پاک کردن بقایای دودمان سابق انجام می داد، جاودانه شد. او از 600 سال گذشته جاودانه بوده است.

فصل 1 قسمت 16 اضافه شد

دانلود سریال کور Blind زیرنویس فارسی

دانلود سریال کور Blind

دو برادر و یک خواهر که هر سه در حوزه حقوقی و اجتماعی کار می کنند درگیر قتلی زنجیره ای می شوند که اعضای هیات منصفه را قربانی می کند. آنها با توجه به ویژگی های جالب و متفاوت و با همکاری هم سعی در یافتن سرنخ و قاتل می کنند.

فصل 1 قسمت 8 اضافه شد

دانلود سریال شهر ساختگی Artificial City 2021 زیرنویس فارسی

دانلود سریال شهر ساختگی Artificial City 2021

یون جه هی (Park Soo Ae) کسی است که اعتقاد دارد فقر و نداری به عشق آسیب می زند برای همین از نامزد چندین ساله خود جدا می شود و با جونگ جون هیوک (Kim Kang Woo) پسر نامشروع گروه سونگ جین ازدواج می کند. او اکنون میخواهد همسرش را رئیس جمهور کند…

قسمت 20 اضافه شد