زبان: کره ایی

دانلود سریال پنگ Peng زیرنویس فارسی

دانلود سریال پنگ Peng

سریال پنگ درباره زنی است که وارد دهه 30 سالگی می شود و چهار مرد مختلف وارد زندگی او می شوند. گو سا ری 30 ساله که در حال خداحافظی با دهه 20 سالگی خود می باشد در تلاش است تا از نو شروع کند. او هنگامی که دوست پسر سابقش ، یک پسر جوانتر ، بهترین دوستش و رئیسش سعی می کنند نظر او را جلب کنند با وضعیت سختی روبرو می شود.

فصل 1 قسمت 10 اضافه شد

دانلود سریال شهر ساختگی Artificial City 2021 زیرنویس فارسی

دانلود سریال شهر ساختگی Artificial City 2021

یون جه هی (Park Soo Ae) کسی است که اعتقاد دارد فقر و نداری به عشق آسیب می زند برای همین از نامزد چندین ساله خود جدا می شود و با جونگ جون هیوک (Kim Kang Woo) پسر نامشروع گروه سونگ جین ازدواج می کند. او اکنون میخواهد همسرش را رئیس جمهور کند…

قسمت 20 اضافه شد

دانلود سریال زندگی دوباره من Again My Life 2022 زیرنویس فارسی

دانلود سریال زندگی دوباره من Again My Life 2022

کیم هی وو با اینکه همیشه پایین ترین نمرات رتبه را در دبیرستان داشت اما با پشتکار و سخت کوشی توانست در آزمون وکالت کالج قبول شود. حالا او یک دادستان است که با علاقه کار میکند. کیم هی وو در حال تحقیق درباره یک سیاستمدار بالقوه فاسد بود که توسط مردی ناشناس کشته می شود اما وقتی او از خواب بیدار می شود دوباره خود را زنده می بیند.

فصل 1 قسمت 16 اضافه شد

دانلود سریال کارآموز بزرگسال Adult Trainee 2021 زیرنویس فارسی

دانلود سریال کارآموز بزرگسال Adult Trainee 2021

سه داستان متفاوت از دیدگاه قهرمانان داستان درباره نحوه برخورد آنها با واقعیت های خود در دبیرستان در پایان دوره نوجوانی خود به عنوان ژنرال Z.

فصل 1 قسمت 7 (آخر) اضافه شد